Haber

Belediyeden, Çorum FK’ya bayraklı destek

Çorum Belediyesi, 1. lig maksadıyla çabasını sürdüren Çorum FK’ya destek vermeye devam ediyor. Saat kulesini kırmızı-siyahlı renklerle donatan Çorum Belediyesi, “1. Lig Yolunda Çorum FK İçin Aşkla” mesajı verdi.

Her branşta spora ve spor kulüplerine destek olan Çorum Belediyesi, şehrin tek profesyonel futbol kulübü olan Çorum FK’nın da her vakit yanında olmaya devam ediyor. Çorum FK’nın birinci lige yükselmek için verdiği mücadeleyi gündemde tutarak şehrin şampiyonluk havasına girmesini amaçlayan Çorum Belediyesi, saat kulesini kırmızı siyahlı renklerle donattı. Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın “1. Lig Yolunda Çorum FK İçin Aşkla” yazılı bildirisinin yer aldığı dev bayrak, Çorum Belediyesi takımları tarafından saat kulesine asıldı.

Çorum FK’ya her vakit takviye olduklarını söyleyen Belediye Lideri Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Şampiyonluk amacıyla yola çıkan grubumuz ligde muvaffakiyet bir çaba sergiliyor. Ekibimizi evvel birinci ligde, akabinde muhteşem ligde görmek istiyoruz. Bunun için tüm kent olarak kenetlenerek elimizden gelen dayanağı vermeliyiz. Biz Çorum Belediyesi olarak grubuz her vakit yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Kulüp yöneticilerimize, teknik heyetimize ve futbolcularımıza şampiyonluk yolunda muvaffakiyetler diliyoruz. Dönem sonunda maksada ulaşarak kentimize şampiyonluk coşkusunu yaşatacaklarına canı gönülden inanıyoruz.” dedi. – ÇORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu